Nuotrauka, kurioje laimėjo Usainas Boltas ir žaibas, sukelia interneto pamišimą

Kategorijos

Panašūs produktai

Nuotrauka, kurioje 2013 m. Maskvos pasaulio lengvosios atletikos čempionate laimėjo Usainas Boltas, internete paplito po to, kai sprinteris baigė varžybas lydėdamas nuostabaus žaibo.

Yra tik keli žmonės, kuriems prireiktų „Usain Bolt“ pristatymo. Jis yra greičiausias sprinteris Žemėje, 100 metrų lenktynes ​​įveikęs tik per 9.58 sekundės. Tai yra pasaulio rekordas ir niekas net nepriartėjo prie šio laiko.

Boltas iškovojo daugybę medalių ir titulų. Laimėjęs varžybas, jis visada padaro „žaibo varžtą“. Tai tarsi iš anksto nustatytas vardas ir jis juo visapusiškai naudojasi.

„Usain Bolt“ nuotrauka, kurioje laimėjo ir žaibas sužadino žiniatinklio pamišimą.

Usaino Bolto nuotrauka, kuri internete paplito. Per 100 metrų finalą Maskvoje trenkė du žaibai. Autoriai: Olivier Morin / AFP.

100 m. Maskvos pasaulio lengvosios atletikos čempionate Usainas Boltas laimėjo 2013 m finalą, kaip ir tikėtasi

Įsibėgėjus 2013 m. Maskvos pasaulio lengvosios atletikos čempionatui, pasaulio laukė 100 m finalas. Jiems buvo įdomu sužinoti, ar Boltas sugebės susigrąžinti savo titulą, kai bus pašalintas iš 2011 m. Pasaulio lengvosios atletikos čempionato, vykusio Daegu, Pietų Korėjoje.

Šį kartą sprinteris „nepasiekė“ klaidingo starto. Nors jis nėra tarp greičiausių bėgikų labai trumpose distancijose, prarastą intervalą jis atstato po pirmųjų 40 ar 50 metrų lenktynių. Šiaip ar taip, Boltas laimėjo dar vieną finalą, kaip ir visi tikėjosi, 9.77 sekundės laiko dėka.

Olivieras Morinas užfiksavo Usaino Bolto nuotrauką, kurios fone smogė žaibas

Kol kas nieko neįprasto, išskyrus stiprų lietų ir perkūniją, turinčią įtakos sportininkų pasirodymams. Prieš varžybų pradžią „Agence France Presse“ fotografas Olivieras Morinas pastebėjo, kad dangų apšviečia žaibai, todėl jis nusprendė pastatyti penkias kameras, daugiausia orientuotas į Bolto juostą.

Be to, patyrę objektyvai manė, kad būtų malonu pabandyti užfiksuoti Usainą tame pačiame kadre kaip žaibas. Paėmęs nuotraukas iš nuotolinių kamerų, Morinas peržiūrėjo kadrus, tačiau nieko ypatingo nerado.

Viskas pasikeitė, kai jis atvyko į penktos kameros nuotraukas. Žiūrėdamas į mažą miniatiūrą „varžtų pora“ neatskleidė, tačiau atidaręs nuotrauką jis nuėjo „ooooo!“

Tai ten buvo! Usainas Boltas laimėjo lenktynes ​​su nuostabiu žaibu, apšviečiančiu dangų. Tai negali būti geriau nei šis, tai yra „kartą per gyvenimą“ nuotrauka, - prisimena fotografas.

Devyniasdešimt devyni procentai pasisekė, vienas procentas buvo mano darbas, - sakė fotografas

Olivieras Morinas tvirtina, kad viskas priklauso nuo sėkmės. Jis pridūrė, kad jo darbas susideda iš fotoaparato nustatymo, nuotraukos kadravimo ir nuotolinio paleidiklio užrakto mygtuko paspaudimo. Tai tik 1% nuotraukos, o likusi 99% dalis priklauso nuo „sėkmės“.

Be abejo, iki šiol unikalus dviejų „varžtų“ turėjimas viename kadre ir internetas dėl to išprotėjo. Visą istoriją galima rasti oficialioje AFP korespondentų svetainėje, kur fotografas dėkingas už galimybę užfiksuoti nuostabų vaizdą.