Скокни до содржината

Вашата кратенка за подобри фотографии

Акции на MCP ™ АЛАТКИ ЗА ПРЕМИУМНО УРЕДУВАЕ И УЧЕЕ ЗА ФОТОГРАФЕРИ

Дејства на Фотошоп, поставки за светли простории, преклопувања и текстури

Дозволете MCP Actions ™ да ви помогнат да ја подобрите вашата фотографија и уредување денес!

Производите на MCP се прикажани на:

НАШИ ПРОДАВНИ ПРОДАВНИ ФОТОШОПСКИ АКЦИИ АКЦИИ Нашите активности во Фотошоп им помогнаа на фотографите да создадат подобри слики од 2006 година.

Со кликнување на копче, MCP Actions ™ Premium Photoshop Actions ќе ви помогнат да постигнете поостри, поживописни слики во боја, богати црно-бели конверзии, исправени фотографии во боја и уметнички обработени винтиџ фотографии. Нашата најнова акција во собата, Алатки за шминка Премиум акција на Фотошоп ви дава можност да нанесете било каков вид шминка на вашиот предмет, во која било боја!

Нашите иновативни активности со приказни и шаблони создаваат колажи со големина на веб или печатат и автоматски ги вметнуваат вашите слики за неколку секунди. Во прилог на давање кратенка за уредување фотографии, ние ви ставаме контрола. Со нашите целосно прилагодливи Фотошоп акции, можете да ги прилагодите резултатите за изглед кој одговара на вашиот бренд и деловна активност.

најважни-фотошоп-акции-1024х1024 дејства на MCP

Колекцијата најважни: Пакет дејства на Фотошоп

$149.97 $99.00

Сè што ви треба за да започнете со уредување во Фотошоп. Овој пакет вклучува 3 од најважните активности во Photoshop MCP треба да ги понуди. Одличен избор ако само што започнувате да уредувате фотографии во Фотошоп.

mcp-original ориентирани акции на MCP

MCP Actions ™ Originals: Пакет акции на Photoshop

$829.86 $99.00

Добијте ги сите оригинални најпродавани Премиум комплети за акција на Фотошоп MCP Actions to има да понуди. Буквално, илјадници акции во вкупно 14 комплети се вклучени во овој пакет. Одлично за фотографот кој мора да го има сето тоа.

четири сезони600-1 Дејства на МЦП

Акционен пакет Фотошоп MCP ™ Four Seasons

$199.96 $79.00

Од магливите пролетни утра до златните летни зајдисонца, секоја сезона им дава свое уникатно чувство на вашите фотографии. Со овој пакет, можете забрзајте го вашиот работен тек додека додава само вистинското сезонско расположение до вашите слики.

НАШИ ПРОДАВИ НА СВЕТЛИ НАЈДОБРО ПРОДАВНИ Уредете ги вашите фотографии со нашите премиум поставки на Lightroom за брзо и лесно создавање зачудувачки, професионални уметнички дела.

Без разлика дали сте зафатен професионален фотограф или ентузијастички аматер, за уредување на стотици или илјадници слики е потребно време што едноставно го немате. Наши Претходно поставени светлосни простории ставете илјадници уникатни погледи на врвовите на прстите - сите тие се целосно прилагодливи и 100% реверзибилни. Најдобро од сè, можете да ги слоете нашите поставки. Од едноставни поправки на изложеност до силни урбани ефекти, нашите поставки за Lightroom имаат сè што ви треба за да ги создадете резултатите што ги сакате. Изберете од живописна боја, вкрстено обработена урбана, гроздобер и магла, прекрасни црно-бели и филмски поставки. Неуништувачки уредувајте ги вашите фотографии RAW или JPG: изградете се од изложеност на рамнотежа на белата боја, а завршете со блиц на полнење, контраст, рамки и многу повеќе. Наши Колекција за брзи кликови и Просветлете ги поставките имајте го сето тоа!

И откако ќе бидете подготвени да ги прикажете вашите слики на Интернет или да ги презентирате за печатење, ќе ги обожавате нашите Претходно поставени шаблони за светла соба и приказни за приказни. Овие стресни задачи ги прават ветер.

БРЗИ КЛИК-КОЛЕКЦИЈА-СВЕТЛИНА-ПРЕДГОВОРИ 600 активности на MCP Продажба!

Колекција за брзи кликови Pres Претходно поставени светлосни простории

$99.99 $39.00

300 представници на Lightroom тестирани за фотограф со разновидност и флексибилност за скоро секоја ситуација на снимање. Илјадници уникатни погледи на вашите прсти - сè целосно прилагодлив и 100% реверзибилен.

акции за комплетно-светло-просторно-мемории-пакет-1024x1024 MCP Продажба!

Комплетниот пакет за поставки на светлата

$674.89 $129.00

Вклучува масовна колекција од сите наши премиум уредувања, работни текови и уметнички поставки на Lightroom - Секое претходно поставено сметка во еден производ. Тоа е Вкупно 1470 мемории однапред со неверојатни 80% попуст!

Просветлување-светло-просторија-поставена-по-1 MCP активности

Просветување на поставките за светлосни простории

$99.99 $39.00

MCP Enlighten ™ вклучува 200 представници на Lightroom тестирани за фотограф поделени во четири чекори лесни за употреба и збир од 30 претходно поставени четки да се грижи за сите мали измени што никогаш не сте знаеле дека можете да ги направите во Lightroom.

НАШИТЕ ПРОДАВНИ ФОТОШОПСКИ ТЕКСТУРИ И ПОВЕЕ Додадете драма на вашите фотографии со живописни текстури, неверојатни сенки, прекрасно сино небо, сонце, изливи на сонце и многу повеќе.

Текстури и преклопувања за Photoshop и Photoshop Elements се датотеки со слика со висока резолуција, рачно изработени. Тие не се активности и нема што да се инсталира. Тие се поедноставен метод за подобрување на фотографиите во Photoshop или Photoshop Elements преку употреба на слоеви. Во основа ги влечете и испуштате на фотографија, го прилагодувате нејзиниот режим на слоеви и правите мали прилагодувања за да одговараат на вашиот вкус.

Том-скара-сонце-преклоп МКП-дејства

Преклопувања на сонце за Фотошоп и елементи

$69.99

Сонцето прекривки содржи 75 премиум преклопувања за Фотошоп и Елементи до додадете сонце на вашите фотографии, дури и на најтапото небо. Додадете изгореници, сончеви зраци, ефекти на боке и многу повеќе.

sky-overlays-photoshop-1-1 MCP Дејства

Небесно позадинско преклопување за Фотошоп и елементи

$79.99

Скриените прекривки на небото содржат 85 слики со висока резолуција за брзо и лесно заменување на небото и интегрирање на бојата во која било од вашите фотографии на отворено. Сменете го тапото небо во прекрасно сино небо. Додадете облаци или дури зајдисонце.

текстура-игра-преклопувања MCP Actions

Преклопувања на репродукција на текстури за Фотошоп и елементи

$69.99

Активности MCP set во собата се опфатени структури со преклопувања 75 уникатни дизајни на текстура да додадете моментална длабочина и живописна драма на вашите слики. Тонирај го. Попувај го. Текстурирај го. Малку забавувајте се со вашите слики во Фотошоп или Елементи!

РЕАЛНИ прегледи од реални акции на MCP клиенти

Adobe овозможува уредување. MCP ™ го олеснува тоа.

Кристи М.

"Вашите постапки и мемориски станици го олеснуваат мојот живот многу полесен! Ме измачуваат резултатите, тие ми заштедуваат часови време за уредување и ми прават пари!"

Etteанет С.

"MCP ја оживува мојата фотографија. Мојот бизнис е зголемен за три пати, откако започнав да ги користам вашите постапки и поставувања, и јас сум посамоуверен фотограф".

Линдзи В.

"MCP Actions е моја кума од самовилската фотографија. Ми дадовте самодоверба и алатки што ми требаат за да работам попаметно и да создавам убави слики".

Морин Б.

"Порано се препотував за целата монтажа на фотографии што требаше да ја направам. Сега, благодарение на MCP Actions ™, можам брзо да ги уредувам моите фотографии. Најдобро од сè, го враќам слободното време!"

MCP ™ Actions го прави уредувањето забавно, брзо и лесно за професионални и хобистички фотографи. Нашите добро стокмени, професионално тестирани Photoshop Actions и Претходно поставени светлосни простории подобри ги твоите слики. Нашите часови за обука преку Интернет и бесплатни видео лекции за фотографи се направени да ве учат на Фотошоп, Елементи и Лајтроум. Погледнете како можеме да и помогнеме на вашата фотографија да се истакне додека ви заштедуваме време.

Скролувајте до врвот