Kalo tek përmbajtja

Veprimet MCP MJETET E Redaktimit dhe Mësimit të Premiumit për Fotografi

Veprimet Photoshop, Paravendosjet e Dritave, Mbivendosjet dhe Tekstet

Lejoni MCP Actions ™ të ndihmojnë për të përmirësuar fotografinë dhe redaktimin tuaj sot!

Produktet MCP janë paraqitur në:

Paketat tona të veprimeve fotografike më të shitura Veprimet tona Photoshop kanë ndihmuar fotografët të krijojnë imazhe më të mira që nga viti 2006.

Me një klikim të një butoni, veprimet MCP Actions ™ Premium Photoshop do t'ju ndihmojnë të arrini imazhe me ngjyra më të mprehta, më të gjalla, shndërrime të pasura bardh e zi, foto të korrigjuara me ngjyra dhe foto të cilësisë së mirë të përpunuara artistikisht. Grupi ynë më i ri i veprimit, Veprimi i Makeup Toolkit Premium Photoshop ju jep mundësinë të aplikoni çdo lloj përbërjeje në subjektin tuaj, në çdo ngjyrë!

Veprimet tona inovative të historisë dhe modelit krijojnë kolazhe me madhësi në internet ose shtypin dhe fut automatikisht imazhet tuaja në sekonda. Përveç sigurimit të një shkurtoreje për redaktimin e fotove, ne ju vëmë nën kontroll. Me rregullueshme plotësisht Veprime Photoshop, ju mund të personalizoni rezultatet për një pamje që i përshtatet markës dhe biznesit tuaj.

e domosdoshme-photoshop-veprimet-1024x1024 Veprimet MCP

Koleksioni Essentials: Paketa e Veprimeve Photoshop

$149.97 $99.00

Të gjithë ju duhet për të filluar redaktimin në Photoshop. Kjo Pako Përfshin 3 nga veprimet më thelbësore të Photoshop MCP duhet të ofrojë. Një zgjedhje e shkëlqyer nëse sapo keni filluar të redaktoni foto në Photoshop.

veprimet MCP-origjinale MCP

Veprimet MCP ™ Origjinalet: Paketa e Veprimeve Photoshop

$829.86 $99.00

Merrni të gjitha më të shiturat origjinale Komplete Premium Photoshop Action MCP Actions ™ ka për të ofruar. Fjalë për fjalë, mijëra veprime në 14 grupe totale janë përfshirë në këtë pako. E shkëlqyeshme për fotografin që duhet t'i ketë të gjitha.

katër-sezonet600-1 Veprimet MCP

Pako Aksioni Photoshop MCP ™ Four Seasons

$199.96 $79.00

Nga mëngjeset e mjegullta të pranverës deri në perëndimet e diellit të artë, çdo sezon u jep ndjesinë e vet unike fotove tuaja. Me këtë pako, mundeni përshpejtoni rrjedhën tuaj të punës gjatë shtimit vetëm gjendjen e duhur sezonale për imazhet tuaja.

PARAQITJET TONA TIGH LEHTA ME SHITJE Redaktoni fotot tuaja me paravendosjet tona premium Lightroom për të krijuar shpejt dhe me lehtësi vepra arti mahnitëse, profesionale.

Pavarësisht nëse jeni një fotograf profesionist i zënë ose një amator entuziast, të redaktoni qindra ose mijëra imazhe kërkon kohë që thjesht nuk e keni. Tonë Paravendosjet e dritave të lehta vendosni mijëra pamje unike në majë të gishtave tuaj - të gjitha ato janë plotësisht të personalizueshme dhe 100% të kthyeshme. Më e mira nga të gjitha ju mund të shtresoni paravendosjet tona. Nga rregullimet e thjeshta të ekspozimit te efektet e gurta urbane, paravendosjet tona të Lightroom kanë gjithçka që ju nevojitet për të krijuar rezultatet që dëshironi. Zgjidhni midis paravendosjeve të filmave me ngjyra të gjalla, të përpunuara ndër-urbane, të vjela dhe mjegull, të zezë dhe të bardhë të bukur. Redaktoni në mënyrë jo destruktive fotografitë tuaja RAW ose JPG: ndërtoni nga ekspozimi në ekuilibrin e bardhë dhe përfundoni me blic të mbushur, kontrast, korniza dhe më shumë. Tonë Koleksioni i Klikimeve të Shpejta dhe Ndriçoni Paravendosjet i ke të gjitha!

Dhe sapo të jeni gati të shfaqni imazhet tuaja në internet ose t'i paraqisni ato për shtyp, do të ju pëlqejnë shumë Paravendosjet e modelit të dritës dhe tabelave të historisë. Ata i bëjnë këto detyra stresuese një erë.

KLIKIMET E SHPEJTA-Koleksioni-drita-PRESETS600 veprime MCP Zbritje

Koleksioni i Klikimeve të Shpejta. Paravendosjet e Lightroom

$99.99 $39.00

300 para-paravendime të Lightroom të testuara nga fotografët me shumëllojshmëri dhe fleksibilitet për pothuajse çdo situatë fotografie. Mijëra pamje unike në majë të gishtave tuaj - të gjitha plotësisht i përshtatshëm dhe 100% i kthyeshëm.

paketat-e-komplet-dritare-paraprake-1024x1024 MCP Zbritje

Pakoja e plotë e paravendosjeve të dritës

$674.89 $129.00

Përfshin një koleksion masiv të të gjitha redaktimeve tona premium, rrjedhës së punës dhe paraprakisht artistike të Lightroom - Çdo paravendosje që kemi bërë ndonjëherë në një produkt. Kjo është 1470 paravendosje totale me mbi 80% të pabesueshme!

ndriçoni-dritë-dritë-paracaktuar-pas-1 Veprimet MCP

Ndriçoni Pres Paravendosjet e Dritave

$99.99 $39.00

MCP Enlighten ™ përfshin 200 para-paravendime të Lightroom të testuara nga fotografët e ndarë në katër hapa të lehtë për t’u përdorur dhe një grup 30 paravendosje furçash të kujdesesh për të gjitha korrigjimet e vogla që kurrë nuk e dinit se mund të bënit në Lightroom.

Tekstet dhe mbingarkesat tona më të shitura të fotografisë Shtoni drama në fotot tuaja me tekstura të gjalla, hije të habitshme, qiell të bukur blu, rrezet e diellit, shpërthimet e diellit dhe shumë më tepër.

Tekstet dhe mbivendosjet për Photoshop dhe Photoshop Elements janë skedarë imazhesh me rezolucion të lartë, të punuar me dorë. Ato nuk janë veprime dhe nuk ka asgjë për të instaluar. Ato janë një metodë e thjeshtuar për përmirësimin e fotografive në Photoshop ose Photoshop Elements përmes përdorimit të Shtresave. Në thelb ju i tërhiqni dhe lëshoni në një fotografi, rregulloni mënyrën e shtresës së saj dhe bëni rregullime të vogla që i përshtaten shijes tuaj.

Tom-Grill-Sunshine-overlays Veprimet MCP

Mbulesa me diell për Photoshop dhe Elemente

$69.99

Mbishkrimet e diellit përmbajnë 75 mbivendosje premium për Photoshop dhe Elemente në shtoni rrezet e diellit në fotot tuaja, edhe në qiellin më të shurdhër. Shtoni shpërthime dielli, rrezet e diellit, efektet e bokeh, dhe më shumë.

Sky-overlays-Photoshop-1-1 Veprimet MCP

Mbivendosjet në sfond të qiellit për Photoshop dhe Elemente

$79.99

Mbivendosjet në sfond të qiellit përmbajnë 85 imazhe me rezolucion të lartë për të zëvendësuar shpejt dhe lehtë qiellin dhe për të integruar ngjyrën në ndonjë nga fotot tuaja në natyrë. Ndryshoni një qiell të shurdhër në një qiell të bukur blu. Shtoni re ose edhe një muzg.

Veprimet MCP-mbivendos-luan-mbivendoset

Mbivendosjet e Luajtjes së Cilësisë për Photoshop dhe Elemente

$69.99

Veprimet MCP set Grupi i Mbivendosjeve të Luajtjes së Cilësisë përfshin 75 dizajne unike të strukturës për të shtuar imazhet tuaja thellësi të menjëhershme dhe dramë të gjallë. Tonizojeni atë. Pop atë. Teksturizojeni. Argëtohuni pak me imazhet tuaja në Photoshop ose Elements!

SHQYRTIME REALE NGA VEPRIMET REAL MCP ™ KLIENTET

Adobe ™ bën të mundur redaktimin. MCP ™ e bën të lehtë.

Christy M.

"Veprimet dhe paravendosjet e tua e bëjnë jetën time shumë më të lehtë! Unë jam i mërzitur nga rezultatet, ata më kursejnë orë kohë redaktimi dhe më bëjnë para!"

Jeanette S.

"MCP bën që fotografia ime të vijë në jetë. Biznesi im është trefishuar që kur fillova të përdor veprimet dhe paravendosjet tuaja, dhe unë jam një fotograf më i sigurt."

Lindsay W.

"MCP Actions është kumbara ime zanash e fotografisë. Ju më keni dhënë besimin dhe mjetet që më duhen për të punuar më zgjuar dhe për të prodhuar imazhe të bukura."

Maureen B.

"Dikur djersesha mbi të gjitha redaktimet e fotove që duhej të bëja. Tani, falë MCP Actions ™, unë mund t'i modifikoj shpejt fotot e mia. Më e mira nga të gjitha, e kam kohën time të lirë prapa!"

Veprimet MCP makes e bën redaktimin argëtues, të shpejtë dhe të lehtë për fotografët profesionistë dhe hobistë. Të punuara mirë, Veprime Photoshop të testuara në mënyrë profesionale dhe Paravendosjet e dritave të lehta përmirësoni imazhet tuaja. Klasat tona të trajnimit në internet dhe mësime falas video për fotografët janë bërë për t'ju mësuar Photoshop, Elemente dhe Lightroom. Shikoni se si mund ta ndihmojmë fotografinë tuaj të spikasë ndërsa ju kursen kohë.

Shkoni deri në krye